sobota 6. února 2016

Challenge

Zmínila jsem se, že vám ukážu lift ukázkové stránky do první challenge  letošního roku na Scrap-Art.
Nevím, jak kdo, ale já mívám s liftováním problém. Ikdyž se mně stránka líbí, většinou si můj projekt žije vlastním životem. Často převrátím kompozici, něco vypustím, něco přidám...výsledek je někde jinde a dokonce se mi stane, že se mi potom vlastní práce ani nelíbí. Znám se, vím, že nejraději nechávám práci plynout, užívám si samotného procesu, někdy ani nevím, co to ve výsledku bude, reaguji na již hotové a v tu chvíli přichází nápad na další směřování.
A pokud už to je tedy vytvořená předloha, není to pro mne žádné překvapení a často nemám důvod, proč vlastně něco vytvářet, když už to někdo vymyslel.
Je to tedy pro mne opravdu výzva, ne ulehčení.
Tak směle do toho, uvidíte, co jsem vytvořila :-)Chtěla jsem nějakou stránku se zimní tematikou, sáhla jsem po zásobě vloček a krajkových výseků. Vybrala jsem vhodnou podkladovou čtvrtku, oblíbenou kroucenou šňůrku, perličky, sprej...už jsem si neprohlížela předlohu, nechala jsem se vést jen vzpomínkou na ni. Teprve když bylo hotovo, viděla jsem, že jsem měla v levé horní části ubrat na velikosti  výseků, stačily by jen malé vločky.


Možná, že dojde ještě na malou úpravu, protože mne ta část ruší. Stává se, že kompoziční chyby se ukážou až po vyfocení.
Zde je předloha k liftu:
Možná jste už váš projekt poslali, možná se teprve chystáte...termín je do 15. února a zde jsou podrobnosti:
http://scrapart-cz.blogspot.cz/2016/01/challenge-12016-lift.html

Nezapomeňte se podívat i na projekt Martiny.
A já jdu odlepit a přelepit...
Tramtadadááá...hotovo, jsem spokojenější. Kdybych hned nelepila a držela se předlohy a zkoušela si přerovnávat jednotlivé části, ušetřila bych si práci.


3 komentáře: