čtvrtek 18. června 2015

Ozdobný sáček

Jistě se dostanete do situace, kdy potřebujete obal pro nějakou maličkost. Nabízí se malá krabička, celofánový sáček či dárková taštička. Chcete-li mít ale něco originálního, vlastnoručně zhotoveného, zkuste si podle dnešního návodu, který jsem připravila pro Papero amo, vyrobit ozdobný sáček, který vám určitě nezabere skoro žádný čas.Co budete potřebovat:
-obyčejné craft či bílé sáčky z papírnictví
-embossovací šablony
-Big Shot, okrajová raznice
-razítko, inkoust
-děrovací kleště, stužky
A to klidně razítkování  můžete vynechat :)
Chceme-li použít vhodné textové nebo jiné razítko, prvním krokem bude orazítkování sáčku…tady jsem udělala chybu ve volbě inkoustu. Nejčastěji razítkuji StazOnem, tentokrát jsem sáhla po distress ink, bohužel se na jemném papíru rozpíjel. Vyzkoušejte si tedy na sáčku předem, ať víte, do čeho jdete…Nyní vložíme sáček do embossovací šablony, můžete část, můžete celý…a projedeme na Big Shotu.Zkuste si předem inkoustovým polštářkem obarvit vystouplé plochy na šabloně a teprve potom projet strojkem…další varianta ve zdobení.

V dalším kroku odstřihneme přečnívající okraj sáčku a okrajovou raznicí upravíme kraj.


Vyrazíme kleštěmi otvor a zavážeme stužku (po vložení samotného dárečku). Hotovo, byla to chvilka.Pokud se budete inspirovat, nezapomeňte se pochlubit na naší Pinterestové nástěnce. Nebo máte jiný tip? Sem s ním!

Žádné komentáře:

Okomentovat