pondělí 29. dubna 2013

Scrapbookový sraz

...pořádaný Gabretou a Isobelkou se konal v Praze - Satalicích o víkendu 26.- 28.dubna. Moc jsem se těšila, byl to pro mne narozeninový dárek (pomalu se to stává tradicí, vloni byl sraz v Liberci :-) ).


Páteční odpoledne a večer se povídalo, nakupovalo (obchůdek Danči a Marušky) a prohlíželo, sobotní vstup do tvořící místnosti byl ve znamení áchání, překvapení, radosti i dojetí...pořadatelky pro nás připravily skvělé dárky: placku, deštník, pexeso, katalog se vzorky papírů...Dopoledne jsme tvořily stránku na téma LÁSKA, podmínkou naší skupinky byl rámeček. Po delším váhání a prohrabování se papíry a fotkami jsem vyrrobila stránku do synova alba (ano, stále není dokončeno), odpoledne a později večer jsem dokončila ještě jednu stránku.Odpoledne jsme měly za úkol vyrobit visačku a po zhotovení došlo na výměnu - máme tedy památku na sraz od vylosované partnerky...


ta ode mne je v dolní řadě, třetí zprava, s můrou.
Po nedělní snídani byla tombola: každá měla něco přichystat, jeden dárek jsme darovaly, jeden dostaly...a že byly téměř všechny scrapové, každé srdce zajásalo. Já si vytáhla tyrkysové kamínky a smetanovohnědé kytičky...děkuji, přesně v mých oblíbených barvách.
Ještě chvilka povídání a loučení, Iriska mi nabídla svezení , ráda jsem ho využila...Byl to příjemně strávený víkend, ale utekl tak rychle...4 komentáře:

 1. Nádherné stránky jsi vytvořila! Škoda, že nestíhám a žádné setkání letos nikam nenacpu :-(

  OdpovědětVymazat
 2. Slovy Venclovského : Já su tak šťastné....:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Bylo to krásné setkání. Byla jsem ráda, že jsem ti mohla koukat pod ruce, když jsi tvořila tu nádheru.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný stránky, Oli. Prostě Tvoje... :) Na první pohled.

  OdpovědětVymazat