neděle 6. května 2018

ATC fauvismus

Artgrupová výzva mne oslovila. Jen jsem netušila, že mně dá tolik zabrat. První verze, druhá, třetí jen tak z legrace, čtvrtá...ach jo, nebylo to snadné, ikdyž se to celé jevilo jako brnkačka.
Nejhůř se cítím, když vidím již zveřejněné kartičky: hm, tak chlapíka už ne, ženský portrét taky nepřipadá v úvahu...chtěla jsem si pohrát s koláží, vystřihovat nebo spíše vyrazit jednoduché rostlinné motivy. V malém měřítku to vypadalo velice infantilně. Tak něco jiného: čisté barvy, kolorovaný tisk, prošití...ve výsledku se mi to také nelíbilo. Zpět ke stříhané koláži, tentokrát mé oblíbené hedvábné papíry. Jedna verze žena, druhá verze na poslední chvíli, náznak zátiší s akváriem...a konečná, je poslední den.


2 komentáře:

  1. Oli jsou super!! Já jsem to prožívala přesně stejně, koš se plnil a výsledek 0... bylo to zoufalý a fakt hrozně těžký, tedy pokud jsi chtěla opravdu dodržet to téma :-) Tvoje karty jsou úžasné, všechny se mi moc líbí, ale to akvárium je top!!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :-) možná další tři čtyři varianty a byla bych třeba spokojená, takhle tedy vítězí akvárková verze...už na to nechci myslet

      Vymazat