pondělí 10. července 2017

Letní ohlédnutí

Já vím, léto teprve na počátku a už se chci ohlížet :-). Tak jsem to opravdu nemyslela, chci se ohlédnout za léty minulými...vlastně jen pár vzpomínkových momentek na tradiční letní setkávání u jihočeského Kukače.
To proto, že na další setkání právě odjíždím.
Prvně jsme se sešly (samé scrapující ženy, jak jinak) v roce 2011 a pár dní bylo naplněno holčičím povídáním, výměnou zkušeností, zkoušením nových materiálů...v hlavní roli tehdy byly inkousty Adirondack a patřila jim také tato stránka do alba:Album bylo pro hostitelku a ta si také pro nás následující léto nachystala úkol: vytvořit stránku (stránky) do deníku, ale podmínkou bylo využít pouze materiál z její krabice zbytků.  Po počátečním váhání každá po chvilkách něco vytvořila a výsledkem byl originální deník, kterým jsme byly nadšené.
Tady je jeden z mých příspěvků:


 Práci s inkousty jsme posunuly do další oblasti, vytvořily jsme si náhrdelníky i náušnice:


Každý rok plno dalších obohacujících projektů...byl by to hodně dlouhý článek.
Postupně se počáteční skupinka početně zúžila, někdy přibyly i dětičky a tak jsme musely vymýšlet i další zábavu. Kluci trávili čas chytáním ryb (a že v Kukači jsou pořádné kousky!), tropická vedra ukrajovala čas tvoření a přicházely ke slovu i vodní hrátky. Po jedné z vodních bitev nám zbyl tento obraz:


Postupně jsme si zorganizovaly pobyt tak, že vyšel čas i na různé výlety do civilizace...historická města, zámky, dílny, zahrady, rozhledny...prostě kultůůůra...

A s tím také gastronomické zážitky :-) a moudra:Na každé další letní setkání jsme se moc těšily a vždycky to bylo lepší a lepší a hlavně nové.
A teď, proč se vlastně ohlížím...posledních pár dnů jsem trávila výrobou vzpomínkových minialb na naše výlety. Nabídnu jen malou ochutnávku, nemohu to přece prozradit předem:


Doufám, že udělají radost a vám všem přeji, abyste si užili léta podle vlastních představ...ať vám vše vyjde podle plánu. (Abych nezapomněla: pokud jste čekali, že ukážu hotové album z dovolené na rybníčkách, tak přiznávám, že hotovo nemám...nebyl čas a prostor, plán neplán ...tak snad někdy po večerech :-) )

Žádné komentáře:

Okomentovat