úterý 15. září 2015

Ground Espresso

Můj šálek kávy je GROUND ESPRESSO. Že vám ho ještě v kavárně nenabídli? To jste asi nebyli u kavárníka Říhy:Abych vše uvedla na pravou míru, GROUND ESPRESSO je název srpnové distress sady inkoustů a barev od Tima Holtze. Přiznávám, že distress inkoustů mám docela dost, ale nemám žádnou hnědou, pokud nepočítám  odstín VINTAGE PHOTO.
Ráda jsem se tedy ujala představení  tohoto kitu a vy jej můžete v obchůdku vyhlížet.

Espresso, především italské, miluju. A nový barevný odstín byla láska na první pohled. Kávová imitace se Timovi zadařila.
Sestava stejná: Ink, náplň do razítkovací barvy, Stain, Paint, Spray Stain, Marker. Pracovat tedy můžete jak s vodovou barvou, tak krycí, vše navzájem zkombinovat podle libosti.

Lahvičku s akrylovou barvou jsem použila jako razítko a potiskala jsem celou plochu visačky.
Přes šablonu jsem nanesla jemnou i texturovací pastu:
Po zaschnutí jsem v další vrstvě použila sprej Lindys, vybrala jsem si vintage odstín s modrým podtónem, při bočním pohledu krásně vynikne.Hlavní motiv jsem natiskla jak distress inkoustem, tak i StazOnem, prostřihla jsem ovál a rámeček potom podlepila 3D polštářkem.


Kousek krajky, gázu i stuhu jsem přibarvila sprejem, zrovna tak i starý text z památníku (ten jsem nakonec ani nepoužila). Ihned jsem přebytečnou barvu odsála papírovou utěrkou, aby nebyl odstín tak sytý.


Pár písmenek, kávová kapsle, něco málo na dozdobení a kavárenská visačka je na světě.
Příště vám ukážu, že hnědé odstíny nemusíme použít pouze na Vintage styl, už mám v hlavě náměty na přáníčka.

1 komentář: