pondělí 28. září 2015

Bez doplňků to nejde

Fakt ne. Ať se týkají oblékání nebo scrapbookingu.
Jinak jsem to ustála, nemusím mít každou ptákovinu :-) . Nemám razítka, nemám vyřezávací šablony (rozuměj: šílené ptáky od Tima Holtze). Ne, že bych je nechtěla, ale rozumově jsem si vyvětlila, že bych je nejspíš nikdy nevyužila.
S doplňky, to je jiná. Ty se hodí vždy a kdekoli. Za dveřmi říjen a ze všech stran se už na nás valí podzimní i halloweenská výzdoba. Halloween, přiznávám, jde také mimo mne, ale tento fakt mi nebránil v tom, abych si nevyrobila  něco bláznivého.Vraťme se ale na začátek. 32 cling razítek na plachtičce...mohou se použít všechna najednou i každé jednotlivě.

V levé části vidíte otisk všech najednou, někde je tisk nedokonalý, ale často se to stává u nového razítka. Vpravo jsem tiskla jednotlivá, opět nějaké nedokonalosti. Když jsem zatlačila, objevil se i nechtěně inkoust tam, kde neměl co dělat, takže pár zkoušek, abych věděla, jak moc přitlačit na bloček.


Některá razítka jsem vybarvila akvarelovými barvami, motiv vystřihla a mohu použít třeba na oživení fotografií. Pracuji raději s barveným podkladem, na křídové papíry jsem si nanesla inkousty Adirondack.


Natiskla jsem vybrané motivy, nikdy moc nepřemýšlím, kam razítko umístím. Většinou to vyjde lépe, než když se člověk moc snaží.
 Nůžky do ruky a stříhám a stříhám...


Vracím se k již zmiňovanému Halloweenu, dýně a klobouky nesmí chybět:


S novým měsícem nová visačka...podklad opět inkousty Adirondack, šablony, distress inkousty, k tomu koláž motivů razítek Stampotique a samozřejmě timovy doplňky.
Tramtadadááá...hotovo. Chcete-li někdo říjnovou visačku, ozvěte se, ráda ji pošlu do světa  :-)
Přeji vám krásný sváteční den a budu se těšit zase za týden.

5 komentářů:

 1. A to by šlo? I když nejsem na Halloween, tak tvoje "bláznivé" visačky jsou BOŽÍ. Mít tak jednu doma by byla velká radost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helo, šlo :-), mrknu na adresy, snad někde mám ještě z doby pořádání swapů

   Vymazat
 2. Aj sem musím napísať, že sú dokonalé!

  OdpovědětVymazat
 3. O, jakie świetne pomysły na prace stempelkowe! Olgo, podaj mi swój adres maile`owy (możesz w moich komentarzach, mam moderowane, a więc nie opublikuję go), bo chcę Ci wysłać moo. Pozdrawiam :)

  OdpovědětVymazat