pondělí 13. července 2015

Timekeeper

Timekeeper je název sady kvalitních čtvrtek z dílny oblíbené návrhářky Marion Smith, kolekci si určitě zamilují milovníci vintage či steampunk stylu. Některé motivy můžete okamžitě použít k vytvoření konkrétního projektu, stačí jen vystřihnout příslušnou část. Další motivy na kartičkách jsou skvělými doplňky.
Jen ti nerozhodní budou muset mít čtvrtky dvakrát, protože obě strany jsou nádherné. Patřím do této skupiny i já, dlouho jsem se rozhodovala, kam si střihnu.
Okamžitě jsem věděla, po které fotografii sáhnu...v obálce jsem měla připravené staré rodinné fotografie, které se týkaly lesní úzkokolejky na Rečkově...ta slavila v loňském roce sté výročí od svého vzniku. Jednak jsme posílali dokumenty známému, pro kterého je historie železnice velkým koníčkem, jednak si skenoval materiály můj syn do archivu rodokmenu.Za základ jsem zvolila čtvrtku MARCHANT, ze čtvrtek TINKER a PORTFOLIO
jsem vybírala jednotlivé motivy.


Nezbytné hodinky k odměřování času jsou nosným prvkem, opakují se tu vícekrát.Pomíjivost a plynutí času symbolizují motýlci a ozubené soukolí.

 Motivy i výseky jsem oinkoustovala, přes šablonu jsem zatřela modelovací pastu a sem tam přestříkala sprejem Lindys .A celá stránka:


Musím přiznat, že nové kolekce od Marion se mi snad líbí víc než Graphic 45...už se těším na další projekt, kde je využiji.

Žádné komentáře:

Okomentovat