pondělí 22. srpna 2016

Život plyne jak voda...

Zůstal mi minikousek akvarelového papíru, který jsem použila na kolibří knížku o vodě. Syslím zbytečky: co kdyby jednou...třeba...když ovšem vytvářím nějaký projekt, většinou ty zbytečky přede mnou neleží a použiju tedy další nový papír.
Tentokrát jsem měla ústřižek stále před očima a před očima jsem měla i vidinu budoucího výtvoru. Nic složitého, nic vrstveného, musí být čitelný podklad.Výška papíru byla tak akorát na ATC. Už delší čas čekalo na příležitost kolážové razítko od Paper Artsy, tak šup s ním na papír. A aby to nebyla úplná trivialita, tak alespoň loď jsem otiskla ještě jednou na bílou čtvrtku, vystřihla a navrstvila. Měla jsem nutkání doplnit ještě o nějaké fáborky horní část kartičky. Jenže v poslední době se mi přestávají líbit zdobené věci...nechám jak je.

Další kousek papírku už byl menší, pořád ale by z něj mohla být další kartička.


Rámeček kolem by mohl zůstat, ale vypodložila jsem ještě modrým papírem:


Potřebovala jsem  k narozeninám darovací obálku - přání. Využila jsem motivu a dozdobila jsem i základ přáníčka otiskem razítka křídovým inkoustem a akvarelem (sada Decadent Pies je momentálně vyprodaná) na vzoru vytvořeném modelovací pastou.Uvnitř přáníčka je kapsa na peníze, pruh čtvrtky z kolekce Coastal Escape (Sea Grass). Stejným pruhem je přepásáno přání.


Nalepeno, přepásáno, hotovo...a včera předáno.

Život plyne jak voda...přeji co nejklidnější plavbu a bezpečný přístav...i vám...

1 komentář:

  1. Prima detaily i výsledné věci...mám ráda modrou, vítr na tváři, teplo, klid vodní hladiny... A ten stylový stojánek! ;)

    OdpovědětVymazat